Jogászklub

Az Aurum Jogászklub feladata az Alapítvány közhasznú feladatainak anyagi, szellemi és erkölcsi támogatása.

Tagsága nem nyilvános, létszáma zárt, ötven főből áll. A tagokat az Alapítvány elnöke kéri fel egy éves időtartamra.

A Jogászklub közössége szorosan együttműködik az Alapítvány szellemiségének megfelelő célok elérése érdekében.

A klubtagság exkluzív előnyökkel jár, és a klubtagok bármikor igénybe vehetik az Aurum Kávéház különtermét.

Támogatás

Az Aurum Alapítvány közhasznú céljainak elérését bármely hazai vagy külföldi természetes és jogi személy tetszése szerinti vagyoni hozzájárulással támogathatja.

A támogatásokat az alábbi bankszámlaszámra kérjük utalni:

AURUM Jogászklub a Tehetségekért Alapítvány

OTP Bank Nyrt.

Az Alapítvány a beérkezett támogatásról kérésre igazolást állít ki.

books-4164679_1920.jpg

Aurum Könyvek

Az Aurum könyvek sorozatában napvilágot látó művek szokatlan témaválasztásuk, újszerű módszertanuk vagy nyomatékos társadalmi üzenetük miatt állásfoglalásra késztetnek.

Aurum Jogászklub a Tehetségekért Alapítvány

Budapest